O MNIE

Z zawodu psycholog, trener, z zamiłowania stylistka. Moją misją zawodową jest wspieranie wszystkich tych, którzy nie czują się w pełni szczęśliwi, potrzebują zmian, chcą poprawić jakość swojego życia.

Twój trener i doradca

Nazywam się Marta Górecka. Jestem dla moich klientów wsparciem, trenerem i doradcą. Pomogę również Tobie rozwijać się i radzić sobie z codziennymi trudnościami.

 

Z wykształcenia jestem psychologiem, z doświadczenia także trenerką, terapeutką, specjalistką w zakresie marketingu oraz stylistką. Uczestniczyłam w szeregu szkoleń wzbogacających mój warsztat pracy jako psycholog i trener: między innymi szkolenia trenerskie, coaching, negocjacje, superwizja grupowa, praca z oporem w grupie szkoleniowej. Ukończyłam kurs zawodowy dla stylistów: Akademię Stylu Adama Chowańskiego, a także szkolenie dla kolorystów w zakresie zaawansowanych technik analizy kolorystycznej w systemie 12 typów urody w Akademii Wizażu Make-Up Instructors Color University (nr licencji 46/WK/2018). Mam wieloletnie doświadczenie pracy trenerskiej i dydaktycznej, prowadzę szkolenia i warsztaty grupowe w zakresie kompetencji miękkich dla młodzieży i dorosłych według autorskich scenariuszy.

Jak pracuję?

Wspieram wszystkie osoby, które potrzebują zmian zewnętrznych i wewnętrznych. Pomagam odnaleźć siebie i swój własny styl. W swojej pracy podchodzę indywidualnie do każdego klienta: poznaję jego osobowość i wydobywam drzemiący potencjał. Inspiruję do ważnych zmian.

Prywatnie jestem szczęśliwą żoną i mamą dwóch wspaniałych córek. Projektuję biżuterię techniką decoupage.

 

Co mówią moje klientki?

„Bardzo dziękuję Ci za miłe spotkanie i Twoje wskazówki. Ciężko jest tak od razu otworzyć się przed obcą osobą, a uważam, że i tak poszło nam całkiem nieźle. Może wybiorę się jeszcze na takie przymierzanie-to było fajne doświadczenie.” Zofia z Łodzi, 40-latka

 

„Ubrania z linków są fantastyczne, a w dodatku w takich cenach, że od razu mam ochotę je zamówić. I chyba jako pierwsze kupię kapelusze. Czerwone sandałki na koturnie – miazga! Podbiły moje serce od razu, mam niestety słabość do butów. Nie mogę się doczekać naszego spotkania i przymierzania, chociaż będzie to wyzwanie znaleźć coś w moim rozmiarze.” Magda z okolic Łodzi, 30-latka.

Skontaktuj się ze mną
Usługi

Swoim klientom oferuję usługi w zakresie zmian wizerunkowych oraz przemian wewnętrznych. Jestem przekonana, że dobre samopoczucie i wysoka jakość życia w dużej mierze zależy od tego, jak siebie postrzegamy, jak oceniamy i co myślimy na swój temat. Jeśli mamy żyć pełnią życia, czerpać z niego radość i dzielić się nią z innymi, musimy najpierw pokochać siebie. Każdy z nas ma swoje słabości, wady, mankamenty urody. Część z nich możemy zmienić, niektóre zniwelować, a inne po prostu ukryć. Poprzez moje usługi pokazuję, jak tego dokonać.

W czym tkwi sekret?

Projektuję indywidualne plany i zestawy ćwiczeń. Dzięki nim można odkrywać swoje zasoby i właściwie ukierunkować swoją energię. Pomagam w odnajdywaniu własnego stylu, dokonuję analiz i podpowiadam, co jest odpowiednie, a co niewłaściwe w zakresie stylizacji. Inspiruję do działania.