O MNIE

Z zawodu psycholog, trener, z zamiłowania stylistka. Moją misją zawodową jest wspieranie wszystkich tych, którzy nie czują się w pełni szczęśliwi, potrzebują zmian, chcą poprawić jakość swojego życia.

Twój trener i doradca

Nazywam się Marta Górecka. Jestem dla moich klientów wsparciem, trenerem i doradcą. Pomogę również Tobie rozwijać się i radzić sobie z codziennymi trudnościami.

 

Z wykształcenia jestem psychologiem, z doświadczenia także trenerką, terapeutką, specjalistką w zakresie marketingu oraz stylistką. Uczestniczyłam w szeregu szkoleń wzbogacających mój warsztat pracy jako psycholog i trener: między innymi szkolenia trenerskie, coaching, negocjacje, superwizja grupowa, praca z oporem w grupie szkoleniowej. Ukończyłam kurs zawodowy dla stylistów: Akademię Stylu Adama Chowańskiego. Mam wieloletnie doświadczenie pracy trenerskiej i dydaktycznej, prowadzę szkolenia i warsztaty grupowe w zakresie kompetencji miękkich dla młodzieży i dorosłych według autorskich scenariuszy.

Jak pracuję?

Wspieram wszystkie osoby, które potrzebują zmian zewnętrznych i wewnętrznych. Pomagam odnaleźć siebie i swój własny styl. W swojej pracy podchodzę indywidualnie do każdego klienta: poznaję jego osobowość i wydobywam drzemiący potencjał. Inspiruję do ważnych zmian.

Prywatnie jestem szczęśliwą żoną i mamą dwóch wspaniałych córek. Projektuję biżuterię techniką decoupage.

Skontaktuj się ze mną
Usługi

Swoim klientom oferuję usługi w zakresie zmian wizerunkowych oraz przemian wewnętrznych. Jestem przekonana, że dobre samopoczucie i wysoka jakość życia w dużej mierze zależy od tego, jak siebie postrzegamy, jak oceniamy i co myślimy na swój temat. Jeśli mamy żyć pełnią życia, czerpać z niego radość i dzielić się nią z innymi, musimy najpierw pokochać siebie. Każdy z nas ma swoje słabości, wady, mankamenty urody. Część z nich możemy zmienić, niektóre zniwelować, a inne po prostu ukryć. Poprzez moje usługi pokazuję, jak tego dokonać.

W czym tkwi sekret?

Projektuję indywidualne plany i zestawy ćwiczeń. Dzięki nim można odkrywać swoje zasoby i właściwie ukierunkować swoją energię. Pomagam w odnajdywaniu własnego stylu, dokonuję analiz i podpowiadam, co jest odpowiednie, a co niewłaściwe w zakresie stylizacji. Inspiruję do działania.