ZACZNIJ LUBIĆ SIEBIE NA NOWO

Popraw jakość swojego życia, wprowadzając zmiany w sposobie myślenia, odczuwania, w codziennym funkcjonowaniu.

Bądź lepszy

Jeśli czujesz się gorsza lub słabsza od innych, jeśli przestałaś lubić siebie albo nie widzisz w sobie nic wartościowego, koniecznie skontaktuj się ze mną. W Tobie też tkwi wartość!

Szybkie decyzje

Jeśli często zmagasz się trudnościami w podejmowaniu decyzji i proste wybory zajmują Ci wiele czasu, poznaj moje sposoby na szybkie i właściwe podejmowanie decyzji.

Pokonaj stress

Jeśli odczuwasz ciągłe napięcie, ucisk w klatce piersiowej, zdenerwowanie, masz kłopoty z radzeniem sobie ze stresem. Umów się na spotkanie i zacznij oddychać z ulgą.

Realizacja celów

Jeśli Twój kolejny rok zaczynasz od tych samych postanowień i wciąż masz kłopot z realizacją swoich celów, zacznij pracować ze mną w tym obszarze.

D75_4864
FIND YOURSELF

Umów się na spotkanie i dowiedz się, w jakich obszarach proponuję wprowadzić zmiany. Zaprojektuję dla Ciebie indywidualny plan ćwiczeń, który wdrożysz z moim wsparciem. Pierwsze spotkanie trwa około 1 godziny. Poznaję Twoje potrzeby i oczekiwania, rozpoznaję źródła problemów i źródła potencjału, określamy wspólnie cele. Kolejne spotkania wyznaczamy w zależności od Twoich potrzeb i możliwości.

Opinie klientek:

„Dziękuję!!! Dziś wydrukowałam, będę jutro dokładnie się wczytywała. Ale już jestem zachwycona. Nie spodziewałam się tak wielu rad. Dziękuję za komplementy. Podbudowałaś mnie, że nie jest tak źle. W weekend jeszcze przysiądę nad moją szafą i zobaczę, co wyjdzie. Mam mega dużo dodatków: biżuterii, torebek i butów, które w sumie tylko leżą i się kurzą, też trzeba z tym zrobić porządek… Dużo pracy przede mną, ale dzięki Tobie będzie lżej. Jestem Ci bardzo wdzięczna za pomoc.” Agnieszka z Łodzi, 20-latka

Bardzo Ci dziękuję za wszystko. Miło mi słyszeć takie komplementujące słowa, dawno takich nie słyszałam, więc naprawdę podbudowałaś mnie. Bardzo zaskoczyły mnie stylizacje (i to, że zajrzałaś do moich ulubionych sklepów). Kochana, dziękuję. Stylizacje są przepiękne!” Małgorzata z Łodzi, 30-latka

Umów się na konsultację
 • Potencjał
  Odkrywaj swój potencjał, czerp z niego moc, odwagę i buduj silne poczucie własnej wartości.

  Odkrywaj swój potencjał, czerp z niego moc odwagę i buduj silne poczucie własnej wartości.

 • Moje decyzje
  Zacznij sama decydować o swoim życiu, podejmuj śmiałe i świadome wybory.

  Zacznij sama decydować o swoim życiu, podejmuj śmiałe i świadome wybory.

 • Pokonaj stres
  Wykorzystuj stres jako źródło energii, nie pozwól, aby stres rządził Tobą.

  Wykorzystuj stres jako źródło energii, nie pozwól, aby stres rządził Tobą.

 • Osiągaj marzenia
  Realizuj swoje marzenia, koncentruj się na celach, naucz się je osiągać.

  Realizuj swoje marzenia, koncentruj się na celach, naucz się je osiągać.